Europos Logistikos diena!!!

Konferencijos

Europos logistikos diena

Logistikos bendruomenė Europoje kiekvienais metais, balandžio mėnesio trečiąjį ketvirtadienį, pažymi logistikos dieną (European Supply Chain Day). Jau tradicija tapusį renginį inicijuoja Europos logistikos asociacija (ELA), kartu su nacionalinėmis logistikos organizacijomis, tarp kurių yra ir Lietuvos logistikos asociacija.

Renginio dieną logistikos organizacijos visoje Europoje atveria savo duris ir vykdo įvairaus pobūdžio informacinius renginius, pažintines ekskursijas po logistikos centrus, pristato logistikos projektus, karjeros galimybes ir specifiką. Suinteresuotiems dalyviams – tai unikali galimybė nemokamai susipažinti su logistikos organizacijų veiklos užkulisiais.

Ir anksčiau panašaus pobūdžio individualūs renginiai vykdavo ne vienoje Europos valstybėje, tačiau jau keletą metų logistikos dienos renginiai vyksta tuo pačiu metu visoje Europoje. Lietuvos logistikos asociacija yra pilnavertė šio svarbaus renginio dalyvė bei siekia, kad logistikos diena taptų tokia pačia tradicija ir Lietuvoje. Tai puiki galimybė garsinti Lietuvą, skatinti logistikos srities patrauklumą bei sėkmingai įsilieti į Europos logistikos šeimą.

Daugiau informacijos čia: http://www.tag-der-logistik.de/en


© 2009 Lietuvos Logistikos Asociacija. Visos teisės saugomos.